Małgorzata Nocuń - ZnanyLekarz.pl
top of page
IMG_1428a_edited_edited_edited.jpg

Poznaj mnie i moją pracę

Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam z wyróżnieniem 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia oraz 4-letnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.


Do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Zajmuje się profesjonalną pomocą psychologiczną, psychoterapią i psychoedukacją. Prowadzę psychoterapię indywidualną w oparciu o podejście psychodynamiczne, stosując metodę psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP, ang. Transference Focused psychotherapy).

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze wsparcia psychologicznego, diagnostyki psychologicznej, terapii grupowej i psychoterapii indywidulanej dzieci i młodzieży oraz dorosłych, a także psychoterapii par/małżeństw. Specjalizuję się w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości m.in. zaburzenia osobowości typu borderline oraz typu narcystycznego.

Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe i inne zaburzenia nastroju. Zajmuję się osobami doświadczającymi kryzysu bądź trudności i cierpienia w codziennym funkcjonowaniu oraz parami, które mają trudności z utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji w związku.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ochotniczych Hufcach Pracy, Pracowni Szkoleniowo-Doradczej, Stowarzyszeniu Krok Dalej, Pracowni Psychologicznej Interakcje, Klinicznym Szpitalu im. J. Babińskiego w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym OP-MP/VII A, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Psychologicznym Centrum Szkoleniowo-Teraputycznym, Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Warsztacie Terapii Zajęciowej oraz Ośrodku Psychoterapii i Neurorehabilitacji Sensusmed. Obecnie pracuję w prywatnym gabinecie Auxilium Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia.

Stale poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W pracy przestrzegam zasad kodeksu etycznego psychologa i psychoterapeuty. Dbam o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Przestrzegam tajemnicy zawodowej. Zapewniam poufność i dyskrecję.

O mnie: O mnie
bottom of page